Варіаторні ланцюги

Варіаторний ланцюг – найважливіша складова частина механізму (варіатора), яка регулює частоту обертання валу, зберігаючи при цьому заданий момент, що крутить.

Завдяки регулятору частоти обертання валу ефективно використовується потужність двигуна, а також досягаються високі показники економічності.

Це відносно недорогий і зручний в експлуатації несучий елемент. Варіаторні ланцюги застосовуються у промисловому устаткуванні, авто- та мототранспорті, а також у конвеєрних приводах.

Особливо потрібні такі ланцюги для транспортування вимогливих до стійкості вантажів (у фармацевтичній галузі, виробництві напоїв та консервів).

Особливості варіаторних пластичних
ланцюгів

Конструкція ланцюгів даного типу включає металеві (як правило, з підшипникової сталі – вона максимально стійка до корозії) пластини підвищеної міцності, скріплені між собою спеціальними «вушками»-осями.

Останні відносяться до двох пластин – завдяки цьому досягається бажана міцність на ділянці компонування без шкоди для гнучкості конструкції.

Кожен ланцюг включає кілька ланок, з’єднаних шарнірами. В наявності – поворотні та прямохідні модифікації.

Замовляючи ланцюги, слід враховувати типорозмір варіатора (ВЦ1А, ВЦ1Б, ВЦ2А, ВЦ2Б, ВЦ3А, ВЦ3Б, ВЦ4А тощо), діапазон регулювання (від 3 до 6), крок ланцюга, а також кількість ланок та розміри ланцюгової пластини.

Готові зробити замовлення?

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Технічні
характеристики
ланцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.