Ланцюги круглоланкові

Класичний круглоланковий ланцюг має просту конструкцію – з’єднані між собою овальні ланки з круглим поперечним перерізом.

Ланцюги
круглоланкові
вантажні та тягові

Ланцюги круглоланкові
зварні загального
призначення

Ланцюги
круглоланкові
якірні

Процес виготовлення таких ланцюгів

Зварювання. Сталевий прут ріжуть на відрізки (довжина такого відрізка – це і є крок ланцюга), нагрівають, згинають, зварюють і піддають термічній обробці.

У такий спосіб виробляють ланцюги загального призначення, ланцюги круглоланкові ГОСТ 7070-75.

Лиття. Так роблять якірні ланцюги, ланцюги підйомно-транспортного обладнання (для лиття потрібно попереднє виготовлення форм з пінополістиролу).

Сфера застосування
круглоланкових ланцюгів:

1. Фіксування великовагових вантажів при їх транспортуванні, якірні стоянки та ін;

2. Для виготовлення монтерських поясів, ланцюгів протиковзання коліс автомобілів, колодязних ланцюгів, ланцюгів для худоби, підвісок, розтяжок та інших виробів у побуті, промисловості та с/г (ланцюги круглоланкові загального призначення ТУ 3148-002-55854806-2008).

3. У конвеєрному та елеваторному виробництві;

4. У різних галузях промисловості як вантажні та тягові ланцюги при високих експлуатаційних навантаженнях для переміщення вантажів.

5. Промислові круглоланкові ланцюги відрізняються підвищеною міцністю за рахунок використання легованої сталі. Так, електрозварний ланцюг круглоланковий 18х64 класу міцності «С» застосовується в гірничій промисловості;

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.