Ланцюги мисові на жниварки
для збирання соняшника

Найчастіше ці ланцюги використовують для механічної передачі в транспортерах, тягових фрагментах конвеєрів, тваринницьких та інших галузях сільського господарства.

В наявності – ланцюги з різними конфігураціями спецланки (дані ланки застосовуються для кріплення допоміжних об’єктів, наприклад, скребків, труб або стрічок) та з різним кроком чергування спецланок з лапками.

Доступні модифікації із зусиллям на розрив від 3000 до 5600 кг.

Особливості та переваги мисових
ланцюгів для збирання
соняшника

  • Постійно у наявності – мисові ланцюги з різною кількістю мисів на с/г обладнання Gerinhoff, CLAAS, Oros, Capello, Olimac Drago, John Deere, Case, ПЗЗ, ПСП, КМС, КСКУ, КМД.

  • Можлива комплектація додатковими елементами та накладками – наприклад, деякі мисові ланцюги для жниварок Gerinhoff оснащуються індивідуальними запобіжниками.

  • Можлива кількість ланок: 38, 56, 62, 70, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 96. Як базовий ланцюг використовуються роликові приводні ланцюги різного розміру (ПРД 38.0, ПР 19.05, СА 655, СА 6 ).

  • Ланцюги витривалі, добре витримують постійні динамічні навантаження (вібрацію, удари) та відносно недорогі в обслуговуванні.

Технічні
характеристики
ланцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.