Ланцюги спеціальні з
кронштейнами

У багатьох господарських галузях активно використовують спеціальні ланцюги з кронштейнами.

Це стандартні приводні, тягові, довголанкові та інші ланцюги з додатковими елементами (кронштейнами), встановленими на ланки в різному порядку.

Матеріал виготовлення може бути різним: вуглецеві, леговані та високолеговані сталі (залежить від класу якості). Крок кронштейна – кожна 6-та ланка (даний показник може змінюватись в залежності від модифікації).

Де використовуються спеціальні
ланцюги із кронштейнами?

Найчастіше такі ланцюги застосовуються в устаткуванні для транспортування органічних відходів тваринництва – наприклад, у гноєприбиральних конвеєрах та транспортерах, комплексах з переробки органічних відходів, на підприємствах з виготовлення органічних та комплексних добрив.

З усіма актуальними пропозиціями ви можете ознайомитись у переліку спеціальних ланцюгів.

Не знайшли ланцюг у переліку? Тоді надішліть на нашу електронну адресу (info@baf.dp.ua) ескізи та креслення необхідного ланцюга, вказавши відповідні розміри.

Ми намагатимемося допомогти вам: виготовимо нестандартні ланцюги за вашими кресленнями на потужностях підприємств-партнерів або запропонуємо альтернативне конструктивне рішення.

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.