Ланцюги спеціальні з
порожнистими валиками

Використання спеціальних ланцюгів з порожнистими валиками – найкраще рішення для скорочення ваги ланок ланцюга, встановлення додаткового обладнання, кріплень та інших елементів (атачментів).

Такі ланцюги насамперед незамінні при виконанні завдань, пов’язаних з транспортуванням різних видів продукції: у конвеєрних транспортерах, пакувальному устаткуванні, елеваторах та ін.

У чому особливість спеціальних ланцюгів
із порожніми валиками?

За своїми параметрами вони практично не відрізняються від стандартних роликових кіл.

Головне нововведення – наявність порожніх валиків. Через трубчасті валики за допомогою валів можна з’єднувати розташовані поруч ланцюги та формувати конвеєри різного типу.

Традиційний матеріал для виготовлення ланцюгів із порожнистими валиками – вуглецева сталь. При необхідності вона може замінюватися нержавійкою

Ланцюги приводні роликові з нержавіючої сталі (А2, А4) часто використовуються в харчовій промисловості, в умовах експлуатації в агресивному середовищі (вогкість, кислотність, солі та ін), тобто там, де звичайний ланцюг довго функціонувати не зможе.

Отвори в пальцях приводного ланцюга призначені для встановлення додаткових пристроїв. За рахунок використання порожнистих валиків також зменшується вага ланок ланцюга.

Технічні
характеристики
ланцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.