Ланцюги приводні роликові
дворядні за ISO

Дворядні приводні ланцюги – незамінний елемент передачі потужності чи транспортування масивних вантажів. Вони дозволяють продуктивно здійснити передачу механічної енергії з провідного валу на вал ведений в агрегатах з потужним крутним моментом, при цьому мають прекрасну зносостійкість.

Вибираючи продукцію, слід враховувати: для кращої передачі крутного моменту необхідно, щоб ролики добре «западали» між зубами зірочок. Для цього зверніть увагу на три основні параметри: відстань між внутрішніми пластинами, крок ланцюга та величина руйнівного навантаження на ланцюг.

Головні переваги приводних
роликових дворядних
ланцюгів ISO:

  • Дворядний ланцюг ПР відрізняється особливою міцністю, здатністю витримувати великі навантаження та ефективною роботою в агресивному середовищі.

  • Високий ККД, прийнятний рівень шуму при роботі, простота та невеликі витрати на техобслуговування, малий знос зірочок та самого ланцюга.

  • Стандарт ISO передбачає збільшення зносостійкості та тривалості терміну експлуатації за рахунок виготовлення ланцюгів із високоміцної вуглецевої сталі

  • Реалізуємо дворядні ланцюги ПР стандарту ISO 606 від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників, таких як БАДМ (м. Дніпропетровськ), “Промтехконструкція” (м. Краматорськ), Krone (Чехія), СТ, Craft (Китай).

Технічні характеристики
дворядних ланюцгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.