Ланцюги приводні роликові
трирядні за ISO

У нас великий вибір трирядних ланцюгів. Це – оптимальний варіант для передачі крутного моменту в різноманітних машинах та механізмах (у сільськогосподарській та залізничній техніці, у нафтовидобувній та гірничопереробній промисловості).

Найчастіше трирядний ланцюг використовується на невеликих швидкостях передачі руху з редуктора на привід конвеєра.

Визначтеся з модифікацією, уточніть необхідні обсяги та оформіть замовлення на сайті. Ми доставимо продукцію до будь-якого регіону України за допомогою транспортних компаній («Нова пошта», «Інтайм», «Гюнсел» та ін.). Гуртовим покупцям (від 50 метрів) – знижка 5%!

Які приводні роликові трирядні
ланцюги (ISO) ми реалізуємо?

У ПП «Борисовський» ви можете замовити ланцюги вітчизняних (БАДМ, «Промтехконструкція») та зарубіжних (Krone, СТ, Craft) виробників.

Трирядні ланцюги ПР стандарту ISO включають такі типорозміри, як 06B-3, 08B-3, 10B-3, 12B-3, 16B-3, 20B-3, 24B-3, 28B-3, 32B-3, 40B-3, 48В-3.

Технічні характеристики найбільш затребуваних трирядних ланцюгів допоможуть визначитися з вибором:

Ланцюги – надійні, служать довго і не потребують спеціального техобслуговування, при цьому забезпечують низький рівень шуму в процесі роботи.

Ланцюги євростандарту поставляються у коробках відрізками по 5 метрів. Що стосується оптової закупівлі (від 50 м) робиться 5% знижка, продукція поставляється котушками по 50 метрів.

Крім того, ви можете придбати додатково з’єднувальні та перехідні ланки.

Технічні
характеристики
трирядних ланюцгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.