Транспортери до зернової техніки

У ПП «Борисовський» – великий вибір транспортерів, необхідних для подачі зерна, колосків та іншої сільськогосподарської продукції на місце призначення.

Зернові та колосові
скребкові
транспортери

Транспортери
похилої
камери

Асортимент ПП «Борисівський»
включає такі моделі:

Транспортери для зерна з металевими скребками

Транспортери похилої камери – Дон-50, Нива-50, Єнісей-50 та інші – використовуються на зернозбиральних комбайнах. Для виготовлення застосовуються планки різної товщини (найчастіше – 3-4 мм). На відміну від стрічкових, ланцюгові транспортери мають більшу продуктивність та підходять для роботи з важкими вантажами.

 

Транспортери зерна з гумовими скребками

Використовуються на зернових чи колосових елеваторах, інших галузях харчової промисловості (на хлібоприймальних пунктах, комбікормових чи круп’яних заводах).

Можуть оснащуватися одним, трьома чи чотирма ланцюгами. Руйнівне навантаження – 43-50 кН. Ви також можете замовити додаткові гумокордові скребки на ланцюгові транспортери в нашій компанії.

Ще кілька причин замовити
спеціальні ланцюги у нас

1. Поставляємо ланцюги понад 15 років, тому можемо запропонувати продукцію від найкращих світових виробників з України (БАДМ, Промтехконструкція), КНР (СТ, Craft), Чехії (Krone), Латвії (Діттон) та інших країн.

2. Оптовим покупцям (при замовленні від 50 метрів ланцюга) – 5% знижка.

3. На власному складі компанії – найширший вибір спеціалізованих ланцюгів із високою зносостійкістю, здатних продуктивно працювати навіть у екстремальних умовах.

4. Оперативно обробляємо замовлення, доставляємо продукцію до будь-якої точки України.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.