Транспортери похилої камери

Скребкові транспортери – популярне обладнання для навантаження, вивантаження чи переміщення зерна та інших сипких вантажів під заданим кутом.

Транспортування матеріалів здійснюється завдяки скребкам, встановленим на тяговому ланцюзі транспортера. В основі конструкції – посилені ланцюги (ТРД 38,050 та ТРД 38,043, з розривним зусиллям 5000 та 4300 кг/см², відповідно) та металеві скребки.

На відміну від шнека такі транспортери акуратніше переміщують зерно, що особливо важливо для товарної продовольчої продукції.

Які транспортери похилої камери
представлені у ПП «Борисівський»?

Транспортери виготовляються на болтових з’єднаннях. У порівнянні з традиційними заклепувальними, такі моделі легко піддаються ремонту.

Так, якщо одна з металевих планок вийде з ладу, ви оперативно відновите роботу обладнання, видаливши або замінивши комплектуючі. Для заміни знадобиться лише пара гайкових ключів. Ви також можете замовити транспортери на оцинкованих заклепках.

В наявності – транспортери для найпопулярніших марок комбайнів («ДОН», «НИВА», «Славутич», «Єнісей», «АКРОС», «ВЕКТОР»). Кількість використовуваних скребків – від 44 до 56, середня довжина транспортерів – 2800-3500 мм.

Технічні
характеристики
ланцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.