Зернові та колосові скребкові
транспортери

Надійний помічник для переміщення зерна, колосків та інших с/г матеріалів – транспортери з гумовими скребками (саме вони є головним рушійним елементом конструкції).

Це відносно легкий (вага в середньому становить 60-80 кілограмів) і продуктивний (до 400 тонн/год) тип обладнання.

Установка скребкових транспортерів може проводитися на рівні ґрунту (на спеціальних підставках) та над землею (за допомогою транспортного мосту).

Скребкові транспортери: ціни,
модифікації, особливості

На складі представлений великий вибір зернових та колосових елеваторів для комбайнів «ДОН», «НИВА», «Славутич», «Єнісей», «Вектор», «АКРОС», очищувача ОВС-25 та іншої техніки. Середня довжина транспортерів – 2800-3500 мм. В обладнанні використовують від 44 до 56 гумових скребків.

В основі конструкції транспортерів – посилені ланцюги ТРД 38,0 2-2-6-4 та ТРД 38,0 2-2-6-6. Зібрати транспортери можна за допомогою болтових (практичніші в експлуатації, легко відновлюються) або заклепувальних (цей варіант доступніший) з’єднань.

Технічні
характеристики
анцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.