Тягові ланцюги

Тягові ланцюги використовуються у важких процесах для пересування вантажів – наприклад, на конвеєрах

Тягові ланцюги із
закритими валиками

Тягові ланцюги із
відкритими валиками

Ланцюги тягові: ціна,
асортимент, особливості

Тяговий інструмент підвищеної міцності, має максимальну гнучкість і невелику вагу. Використовуються такі ланцюги горизонтального пересування матеріалів під різними кутами. Складаються з осей та пластин. Для такого типу ланцюгів характерний великий крок (бічні пластини фіксують полотно транспортера).

Як і пластинчасті, вони призначені для транспортування вантажів у горизонтальному положенні. В наявності – ланцюги з фіксованим або валиком, що обертається.

(коротколанкові або довголанкові). Використовуються для підйому вантажу, а також для його підвісу.

Особливості умовного позначення
ланцюгів

Найменування ланцюгів – G25-5-25, G63-5-35, G1000-1-10, G250-5-60 – ви можете уточнити у менеджера. Крім того, ми реалізуємо вільчасті розбірні та легкорозбірні ланцюги.

Такі модифікації застосовуються як тягові органи в скребкових конвеєрах та інше підйомно-транспортне обладнання (включаючи механізми з режимом реверсування).

Що відрізняє

нас від інших?

Ланцюги такого типу також використовуються як тягові органи безперервного пасажирського транспорту або в підйомно-транспортному обладнанні безперервного циклу.

Сфери застосування тягових ланцюгів: деревообробка, лісова промисловість, сільське господарство, дорожня та будівельна техніка.

Як купити тягові ланцюги у ПП «Борисівський»?

Все, що ви бачите в каталозі – у наявності на нашому складі, в будь-яких обсягах. Ми готові прийняти ваше замовлення 24 години на добу.

Щоб техніка не простоювала жодного дня, терміново телефонуйте нашому менеджеру! Ланцюги відправимо в день оплати транспортною компанією («Нова Пошта», «Делівері», САТ, «Гюнсел», «Нічний експрес»), автобусом чи поїздом.

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.